bip.gminaradkow.pl
Biuletyn Informacji Publicznej
 Gminy Radków www.gminaradkow.pl
Oświadczenia majątkowe > 2019 r. strona główna 

2019 r.
Tomasz Szczerba - Przewodniczący Rady Gminy w
Radkowie - początek kadencji
 Tomasz Szczerba Przewodniczący Radków.(2741203_2985326).pdf
Data wprowadzenia informacji 2019-02-21 09:54:20 Informację zaktualizowano 2019-05-24 09:08:14, wprowadzający: Robert Dzienniak
Bała Grzegorz - Z-ca Przewodniczącego -
początek kadencji
 Bała Grzegorz - Z-ca Przewodniczącego
Data wprowadzenia informacji 2019-03-25 12:22:53 Informację zaktualizowano 2019-05-24 09:08:35, wprowadzający: Robert Dzienniak
Jaskólski Rafał- początek kadencji
 Jaskólski Rafał
Data wprowadzenia informacji 2019-03-25 12:27:28 Informację zaktualizowano 2019-05-24 09:08:43, wprowadzający: Robert Dzienniak
Kołkowski Janusz- początek kadencji
 Kołkowski Janusz
Data wprowadzenia informacji 2019-03-25 12:32:49 Informację zaktualizowano 2019-05-24 09:08:50, wprowadzający: Robert Dzienniak
Kosiński Mariusz- początek kadencji
 Kosiński Mariusz
Data wprowadzenia informacji 2019-03-25 12:34:06 Informację zaktualizowano 2019-05-24 09:08:57, wprowadzający: Robert Dzienniak
Kunecka Teresa- początek kadencji
 Kunecka Teresa
Data wprowadzenia informacji 2019-03-25 12:35:46 Informację zaktualizowano 2019-05-24 09:09:04, wprowadzający: Robert Dzienniak
Malinowska Dagmara- początek kadencji
 Malinowska Dagmara
Data wprowadzenia informacji 2019-03-25 12:37:46 Informację zaktualizowano 2019-05-24 09:09:10, wprowadzający: Robert Dzienniak
Malinowska Ewa- początek kadencji
 Malinowska Ewa
Data wprowadzenia informacji 2019-03-25 12:39:54 Informację zaktualizowano 2019-05-24 09:09:17, wprowadzający: Robert Dzienniak
Major Henryk- początek kadencji
 Major Henryk
Data wprowadzenia informacji 2019-03-25 12:42:01 Informację zaktualizowano 2019-05-24 09:09:27, wprowadzający: Robert Dzienniak
Marczewski Bogusław- początek kadencji
 Marczewski Bogusław
Data wprowadzenia informacji 2019-03-25 12:44:24 Informację zaktualizowano 2019-05-24 09:09:34, wprowadzający: Robert Dzienniak
Szałowska Dorota- początek kadencji
 Szałowska Dorota
Data wprowadzenia informacji 2019-03-25 12:45:56 Informację zaktualizowano 2019-05-24 09:09:40, wprowadzający: Robert Dzienniak
Wypych Marek- początek kadencji
 Wypych Marek
Data wprowadzenia informacji 2019-03-25 12:47:15 Informację zaktualizowano 2019-05-24 09:09:50, wprowadzający: Robert Dzienniak
Zaborski Janusz- początek kadencji
 Zaborski Janusz
Data wprowadzenia informacji 2019-03-25 12:48:34 Informację zaktualizowano 2019-05-24 09:10:37, wprowadzający: Robert Dzienniak
Zaręba Ireneusz- początek kadencji
 Zaręba Ireneusz
Data wprowadzenia informacji 2019-03-25 12:50:06 Informację zaktualizowano 2019-05-24 09:10:43, wprowadzający: Robert Dzienniak
Zdrada Grzegorz- początek kadencji
 Zdrada Grzegorz
Data wprowadzenia informacji 2019-03-25 12:53:52 Informację zaktualizowano 2019-05-24 09:10:49, wprowadzający: Robert Dzienniak
Tomasz Szczerba - Przewodniczący Rady Gminy w
Radkowie za 2018 r.
 o.m. Przewodniczący Radków.(2899985_3219203).pdf
Data wprowadzenia informacji 2019-05-24 09:16:41 Informację zaktualizowano 2019-05-24 09:21:26, wprowadzający: Robert Dzienniak
Radni za 2018 r.

Bała Grzegorz

Jaskólski Rafał

Kołkowski Janusz

Kosiński Mariusz

Kunecka Teresa

Major Henryk

Malinowska Dagmara

Malinowska Ewa

Marczewski Bogusław

Szałowska Dorota

wypych Marek

Zaborski Janusz

Zareba Ireneusz

Zdrada Grzegorz

 
Data wprowadzenia informacji 2019-12-02 12:01:01, wprowadzający: Robert Dzienniak

Zobacz:
 Radni .  Kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych .  Pracownicy Urzędu Gminy . 
wersja do druku
  Biuletyn Informacji Publicznej - bip.gminaradkow.pl